Willa u Anusia

Willa u Anusia

Morbi elementum mauris odio, varius malesuada ex laoreet a. Duis luctus iaculis iaculis.

URL strony: http://https://www.google.pl

Sylwester w Zakopanem

Tę jedyną w roku noc warto spędzić w wyjątkowym miejscu, ciesząc się wspaniałą zabawą do białego rana. Sylwester w Zakopanem zawsze się sprawdza. Zimowy klimat, pyszne jedzenie, zimny szampan i świetna muzyka to wszystko czego potrzeba by przywitać Nowy Rok.

Czytaj Więcej

Wielkanoc w górach

Prawdziwe, jedyne w swoim rodzaju i wypasione święta Wielkanocne – tylko w Willi „U Anusia”. Poczuj radosną atmosferę świąt Zmartwychwstania Pańskiego i spędź je na Podhalu, gdzie tradycje święcenia pokarmów i przeżywania świąt są niezwykle ważne dla okolicznych mieszkańców.

Czytaj Więcej

Majówka pod Tatrami

Weekend majowy to pierwsza w roku pora na solidny odpoczynek! Zapraszamy na relaks na zielonej polance, a jeśli pogoda dopisze – pierwsze grillowanie! Majówka to wspaniała możliwość aby nabrać energii, zmienić otoczenie i w ciągu kilku dni poznać najlepsze atrakcje Podhala!

Czytaj Więcej

Co turystom oferują Tatry?

Zakopane, stolica polskich Tatr, to doskonałe miejsce wypadowe do zwiedzania niesamowicie pięknych i malowniczych gór. To świetne miejsce dla osób poszukujących zarówno aktywnego wypoczynku, jak i ucieczki od codziennego pośpiechu i zgiełku dużych miast. Gdzie warto się udać podczas pobytu z Zakopanem? Poniżej zestawienie opisujące najciekawsze miejsca w polskich Tatrach.

Czytaj Więcej

Ciekawe miejsca w Zakopanem

Zakopane to jeden z największych ośrodków miejskich znajdujących się w bezpośrednim otoczeniu Tatr. Co roku przybywają tu liczni turyści pragnący nacieszyć oczy pięknymi krajobrazami i zdobyć górskie szczyty. W samym Zakopanem jest jednak wiele miejsc wartych zobaczenia pomiędzy górskimi wycieczkami.

Czytaj Więcej
Subskrybuj to źródło RSS

Magia Podhala przyciąga.

Bądź jej częścią...

Zobacz opinie na: TripAdvisor eHoliday.pl Booking.com